skip to Main Content

Het bureau

Het bureau van de VNPI is gevestigd in Den Haag en bestaat uit de volgende medewerkers:

Erik Klooster

Directeur VNPI

Tel: 070 3155 231

Email: eklooster@vnpi.nl

Hélène H.H. Hol

Adjunct directeur marketing

Tel: 070 3155233
Mobiel: +31 (0)6 2213 4472
Email: hhol@vnpi.nl

Vivian Burgzorg

Administratief assistent

Tel: 070 3155 230
Email: vburgzorg@vnpi.nl

Peter Kuijper

Adviseur Arbeids- en Procesveiligheid

Email: pkuijper@vnpi.nl

Anton Spierings

Adviseur productkwaliteit

Mobiel: +31 (0)6 4912 1846
Email: aspierings@vnpi.nl

Ed Wijbrands

Marine Advisor

Mobiel: 31 (0)6 2849 0907
Email: ewijbrands@vnpi.nl

Mathijs Groenewegen

Technisch beleidsadviseur

Tel: 070 3155 234
Email: mgroenewegen@vnpi.nl

Roland Bernhard

Adjunct Directeur Raffinage

Tel: 070 3155 235
Email: rbernhard@vnpi.nl

Marnix Koopmans

Manager Public Affairs

Tel: 070 3155 232
Email: mkoopmans@vnpi.nl

×Close search
Zoeken